Menu
Your Cart

Payment Options

Alması kolay, ödemesi daha kolay!
Otoaksesuarcim.com.tr'ye tıkladınız ve onlarca ürün arasından en beğendiklerinizi seçip bir sepete eklediniz. Alışveriş tamam, sıra geldi ödemeye! Merak etmeyin, onun da kolayı var. Bizde ödeme seçeneği çok!
  • Kredi Kartı
  • Havale/EFT (%5 indirim)
  • Kapıda Kredi Kartı/Nakit Ödeme (+10₺ ek tahsilatlı kargo bedeli yansıtılır.)
  • Mail/Sms Order
Kredi kartınızla ödeyin!
Otoaksesuarcim.com.tr'den verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartıyla online olarak yapabilirsiniz. İnternet üzerinden banka kartlarını kullanarak taksitli veya tek çekim alışveriş yapabilirsiniz. Sitemizden yapacağınız peşin alışverişlerde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz.

Mail Order İle Ödeme
Klasik Mail(fax)order’dan çok daha pratik ve güvenli mail/sms order ile işlem yapılabilir. Tahsilat yapmak istenilen müşterinize e-mail adresine ya da akıllı telefonuna göndereceğimiz ödeme linki ile kart bilgilerine kendisi girerek 3D Security ile tamamen güvenli bir şekilde ödeme yapabilir .

Kapıda Nakit Ödeme
Oto Aksesuarcım'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini kapıda kredi kartı/nakit ödeme +10TL ek ücretle sipariş vererek ürünün ödemesini kargo tesliminde yapabilirsiniz. Bu yöntemle siparişlerde alıcının mutlaka açık adres belirtmesi gerekmektedir. Şube teslim veya kargonun dağıtım yapmadığı bölgelere verilen siparişler onaylanmamaktadır.

Havale/EFT ile ödeme
Havale/EFT ile ödemelerinizde anında %5 indirim! Havale/EFT yapmak istediğiniz bankayı seçin ve siparişinizi tamamlayın. EFT işlemlerinde alıcı adı olarak “Kerim KESKİN" görünecektir. Sipariş onayından sonra oluşacak sipariş numaranızı açıklama bölümüne eklemeyi unutmayın!

Hesap Sahibi: Kerim KESKİN
Banka Adı: Kuveyt Türk IBAN: TR68 0020 5000 0948 9859 5000 01

Banka Adı: Akbank IBAN: TR93 0004 6005 5388 8000 0950 73

Banka Adı: Garanti IBAN: TR67 0006 2001 0550 0006 6758 91

(Siparişinizi verdikten sonraki 3 iş günü içinde havale/eft yapmadığınız taktirde siparişiniz iptal olur.)
Havale bildirim formu için tıklayın.